| anonim_4396 a întrebat:

Http://www.youtube.com/watch?v=B1Bi1c9LmhU
Awesomeness...

Răspuns Câştigător
| reversethiscurse a răspuns:

Videoclipul melodiei e genial gandit... nu are cum sa nu iti placa trupa asta... trupa merita mai mult de un simplu "awesomeness"

| Downfall a răspuns (pentru reversethiscurse):

Exact...nu mi-a venit alt cuvant...ce zici de "incredibly amazing"? happy

5 răspunsuri:
| xXPsychO983 a răspuns:

Nici mie nu mi se pare... dar imi place melodia happy

| reversethiscurse a răspuns:

E ceva...dar nu destul... nu cred ca s.a inventat cuvant care sa descrie trupa

| ElissaA a răspuns:

Melodia chiar e 'Awesomeness', desi din cate am vazut pe youtube, nu multora le place... Ei bine, e treaba lor! happy

| Downfall a răspuns (pentru ElissaA):

Chiar ca e treaba lor...fiecare cu gusturile lui, dar e ciudat sa nu-ti placa asa o melodia si asa o formatie incredibila...happy