| AvalohAlyn a întrebat:

Http://www.youtube.com/watch?v=bErRqum1dSA

------ Ascultati versurile-----100% adevarate. Unde se duce Romania?

Răspuns Câştigător
| antonius74 a răspuns:

In melodie se vorbeste despre cum trecutul a influentat grav prezentul, in schimb imi place faptul ca considera ca e inca posibil sa ne schimbam, sa devenim mai buni. in prezent, romania se duce, din pacate, spre fundul cel mai de jos al tuturor drumurilor...

1 răspuns:
| carminaburana43 a răspuns:

Eu nu sunt nici pesimista nici optimista in acest caz...in aceasta tara mereu au existat si oameni bogati si oameni saraci...intotdeauna vor fii care traiesc bine mersi si intotdeuna vor fii care vor suferi...am citit istorie ...am citit multa literatura...asta e...