| BeyondTheDarkSun a întrebat:

Http://www.youtube.com/watch?v=CbUPGXSv7AY

Jorn Lande este mult prea underrated.Cum poate avea melodia asta 16 k vizionari, iar Gangnam style atat de multe?

10 răspunsuri:
| adulahfaapdoøjadjal a răspuns:

N-are nicio importanta cate vizionari are gangnam style...

| BeyondTheDarkSun explică (pentru adulahfaapdoøjadjal):

Nu are, dar arata cat de proasta e lumea.

| adulahfaapdoøjadjal a răspuns (pentru BeyondTheDarkSun):

Intocmai. Dar conform teoriei mele prostii nu au preferinte solide, daca ar fi foarte la moda sa asculti Cannibal Corpse, ei ar asculta Cannibal Corpse.

| TheLordofSalem a răspuns:

Nu prea ar fi mare lucru de facut. Din pacate se promoveaza din ce in ce mai mult prostia si nu se mai tine cont daca ai sau nu talent. Cu cat e mai prost realizat cu atat are trecere mai mare. Chiar daca ne place sau nu trebuie sa ne obisnuim cu ideea. Asculta in continuare ce iti place fara sa te intereseze cate vizualizari are. Crede-ma ca e o "muzica" de care peste 5-6 luni nici nu se va mai sti ca a existat. Asa e cu toate...nu rezista. O sa apara alte rahaturi si o sa dispara la fel de repede... si tot asa la infinit (ma refer la melodii gen gangnam style).

| KristalPop a răspuns:

"Gangam Style" e o poponărie din care nu înţeleg nimic.
Oare de ce lumii îi place aşa mult să se ţopăie pe prostia asta?!

Răspuns utilizator avertizat
| marrrrriaaaaaa a răspuns:

Nu stiu daca lumii ii place cu adevarat Gangnam style, dar mie una imi convine ca l-au detronat pe Biberon, char si cu o "melodie" ca asta.