| Brăila_Ana_Cosmina_1997 a întrebat:

Http://www.youtube.com/watch?v=cRi_sa10LFU asta vi se pare cumva ca suna a manea? Nu vi se pare doar foarte estivala? Nu va era dor de muzica in limba noastra draga?

Răspuns Câştigător
| Razvan_Razvy_1993 a răspuns:

Nu e manea e dance

4 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

E invazia manelelor.Sincer,mictionez pe tot ce-i estival.Muzica asta ce trece drept "muzica de vara" tare ma face sa ma gandesc, la hoarde de cretini prin Ring la Costinesti ce se zguduie pe rimturi ce iti coboara IQ-ul la 70, cei ce apreciaza asemenea melodii avandu-le undeva la 75-80.Nu imi place muzica in romana, in general.N-avem muzica buna, la nivel comercial.E dezastru cultural si muzical.Muzica buna din Romania sun cam asa, dar mi-e frica de o eventuala profanare a bastarzilor inculti:

http://www.youtube.com/watch?v=HVGAYUft-_c&feature=relmfu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Să-mi fie dor de căcatul ăsta? No way!

Pentru că tot vrei ceva calitativ din punct de vedere muzical în limba noastră :
http://www.youtube.com/watch?v=cTsVrsL2JwE

| Brăila_Ana_Cosmina_1997 explică (pentru anonim_4396):

Chiar crezi ca nu stiu de Cargo Ziua Vrajitoarelor si sincer imi cam place

| anonim_4396 a răspuns (pentru Brăila_Ana_Cosmina_1997):

I don't care
Care if it's old