| IgoToHellForThis a întrebat:

Http://www.youtube.com/watch?v=FZyDiuzpHCg
Mai exista cineva care apreciaza genul asta de muzica.SAU SUNT SINGURAA?;(

6 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Nu ești singura.
Oricum, gusturile nu se discută.

| CautNume a răspuns:

Nu esti singura.

| NoBodyCareAboutMeOrYou a răspuns:

Nu nu esti singura, mie sincer imi plac toate melodiile de la Linkin Park, si daca tu te crezi singura gandeste-te la miile de oameni care asculta acest gen de muzica big grin.

| SymphonyOfDestruction a răspuns:

Muzica facuta pe calculator jalnic si se mai cred rock. niste rock/metal adevarat : http://www.youtube.com/watch?v=FjV8SHjHvHk

| IgoToHellForThis explică (pentru SymphonyOfDestruction):

Nu ti'am cerut parerea am intrebat daca mai asculta cineva de pe TPU straight face

| BoboDafuq a răspuns:

Nu esti singura._.
Gosh rolling eyes