| RockNbeer a întrebat:

Http://www.youtube.com/watch?v=H3AqnMsB_n0&feature=relat ed

Ce parere aveti de cover-ul asta?

5 răspunsuri:
| Woodenpints91 a răspuns:

Singurul lucru care m-a impresionat a fost că nu scoate fum din ţigară. În rest, nimic special.

| RockNbeer explică (pentru Woodenpints91):

Tigare ecologica, nu dauneaza mediului laughing

| Rakanishuu a răspuns:

Nu imi place, e naspa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Interesant cum şi-a pus amprenta asupra melodiei...
Încă mă miră faptul că "artiştii" comerciali sunt plătiţi atât de bine în comparaţie cu tipul ăsta, care-şi câştigă banii cântând pe stradă şi care chiar are talent.

| RockNbeer explică (pentru anonim_4396):

Mai sunt destui,nu ma mai mira deloc,de la un timp sa vad artisti buni, dar nepromovati.
Adevarata problema nu sunt promovatori(case de discuri etc.), ci publicul.
Chiar am vorbit acum o saptamana cu o persoana care cunoste destul de bine mass-media(romaneasca in special), care se ocupa in special cu publicitate, si mi-a explicat in amanunt cum se vinde muzica in Romania.