| Absenta a întrebat:

Http://www.youtube.com/watch?v=HwELajFteTo&feature=topvi deos

acum ca ai vazut asta, la ce te gandesti?

14 răspunsuri:
| adriangabor92 a răspuns:

Sa invat ca sa am un post mai bun

| Диана a răspuns:

M-a enervat la culme faza cu batranul acela si soldatii aia. :-l

| Piticaaa a răspuns:

La nemurirea sufletuluilaughing

| girl95 a răspuns:

Ca vine sfarsitul lumiihee hee. glm.

| Madalin a răspuns:

Mda, eu ma gandesc ca viata e cam cruda, alteva nu-mi trece prin minte.

| Danitzu a răspuns:

Este adevarat ceea ce este aici.si cred ca daca iti place acest video iti va placea si filmul blindness...nu are foarte mult legatura cu video-ul dar la el m-am gandit prima oara.big grin.si nu stiu ce sa zic.este destul de dur.adica arata viata intr-unul dintre cele mai rele parti ale sale

| xOchelariCuInfraRosu a răspuns:

Ma gandesc la lumea inocenta care distruge planeta frustrated

| sandy a răspuns:

Poluare si foamete

| Toxic_5027 a răspuns:

Pai poluare, stres, distrugere, nepasare, neinformare, sfarsit...

| marijuana_1856 a răspuns:

La tine laughing)

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La viata de apoi.straight face

| alexutza_1725 a răspuns:

Eu singura pe plaja si in sptele meu o flacara mare

| alexutza_1725 a răspuns:

Eu singura pe plaja si in sptele meu o flacara