| pysyuctzza a întrebat:

Http://www.youtube.com/watch?v=k8Fuo2BMJIM cum vi se pare? l-am facut azi?

11 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

E superb. Felicitari. Kelly Clarkson - Because of you. Love it!

| SweetCandy a răspuns:

Da e frumosbig grin ai pus sufletbig grin imi place si melodia ff multhappy

| fluturas a răspuns:

Felicitari!:X:X
e foarte, foarte frumos:X love struck
imi place multwinking big grin
da' sa nu fii suparata. plss:X :*hai ca mai ai speranta love struckwinking
si melodia e minunata! succes in continuare.winking

| amaadina a răspuns:

Foarte frumoswinking
In loc de MovieMaker ai putea folosi ProShow [daca nu te descurci poti sa ma intrebihee hee]

| JoJo a răspuns:

Chestia asta cu iubirea in joc am primit-o eu intr-un msjbatting eyelashes
E dragut filmuletzulhappy Ti-am lasat si commtongue

| Oanny a răspuns:

Dmn:X:X: extraordinar de frumos:X:X: il ador.:XX este tare priceputa:X:X:X:X: succes in continuare:*

| babyangel a răspuns:

Supeeerr:X:X ma inveti si pe mine cum se face?

| AlinElle89 a răspuns:

E superb

| bluesky a răspuns:

Bestial :X

| Brun3tte a răspuns:

Cat de frumoss love struck chiar imi placebatting eyelashes

| oana23madrid a răspuns:

E superb felicitari