| DeniiMeow a întrebat:

Http://www.youtube.com/watch?v=kaqvcoBjbJI cine stie cum se numeste melodia? va rog frumos, dau >fundita:-, multumesc:*:X

Răspuns Câştigător
| smileyface_4718 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=TYPnn0egqtg
Oguzhan Koc - Gülki Sevgilim

4 răspunsuri:
| Leea1234 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=TYPnn0egqtg
smileyface -are dreptate...pe viitor cand gasesti o melodie care-ti place, si nu are afisat numele, cauta in comentariile video-ului, de obicei acolo gasesti, sau, daca ai cont youtube, lasi un comentariu unde intrebi :"cum se numeste melodia?"cu siguranta sunt multi care stiu, si-ti pot raspunde!
succes!

| DeniiMeow explică:

Spin are dreptate:Xbig grin

| spin a răspuns:

Frumoasa mel, dar sunt sigur ca nu se numeste cum a zis @deutza97 pentru ca este o melodie turceasca.

| MyWorld_3947 a răspuns:

Melodia se numeste tu eres ese tipo de mujer