| Symona a răspuns:

Si mie imi plac toate :*:*

love struck

10 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| valy a răspuns:

Prima si ultima imi plac:*is frumoase tare

| Coriii a răspuns:

Prima si ultimu :X... acum imi plac f f tare. pentru ca sunt suparata am o stare melankolica big grin sad

| aletzudotcom a răspuns:

Decat ultima imi place happy O fi frumos tanaru, succes in viitor, dar atat happy

| KiddFaraSentimente a răspuns:

Ohhhh. straight face
Nu iar Justin. laughing
Ma doare capul raised eyebrows
Ma rog. fiecare cu gusturile lui. tongue
Dar mie sincer nu prea-mi place.
Ciao!kiss

| Orannginna a răspuns:

Nu stiam de interpretul acesta dar le-am ascultat si imi plac toate. love struck

| MalinaH a răspuns:

Il uraaaaaaaaaaaaaaaaasc dupa ce o zis ca lady gaga ii ciudata il urasc :cu

| Ѵαмριяɛ a răspuns:

One time o ador

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi plac toate mai ales primul si ultimu le adorlove strucklove strucklove struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu pe prymu si ultimu imi plac la nebunyekisskiss:d