| anonim_4396 a întrebat:

Http://www.youtube.com/watch?v=Kq_XfVKuikY un clip superb:(:(( ce ziceti?

Răspuns Câştigător
| Ys a răspuns:

Aaaaaaaaaaaa:X:X:X:X:X:X:X
suuuuper filmul...pakat ca se terminta najpa...sadsadsad
incepe asa mijt:X
si se termina asa de najpasad
eu am plans la asta
dar pana la urma este doar o poveste...
am mel cu clipul pe pc.pentru ca mea placut asa de mult incat nu am putut sa o uit...nu o sa ma plictisesk de film...si melodie:X...

8 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

O stiu am vazut-o si am plans ceva timp.Ma duce cu gandul la acea iubire eterna, de neuitat... absolut superb clipul merita vazut!

| 20pamy a răspuns:

Buna
Cred ca este o poveste adevarata.
Am plans cand am vazut acest clip pentru prima data.
Acum il privesc doar cu duiosie, pentru ca am langa mine un barbat care 100% ar face acelasi sacrificiu pentru mine, din dragoste.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Imi plac finalurile triste pentru ca m am plictisit de cele fericite

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Foarte misto clipul, dar a mai fost postat in trecutwinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Il stiu de 4 ani.
At cand nu stia nimeni. vad ca acum e la ordinea zilei.
papahappy

| NewFolder a răspuns:

Cea ce eu nu inteleg e... baiatul ala era gay sau de ce nu vroia sa se bage cu ea thinking
e oricum foarte tare crying
sad :-

| Swany a răspuns:

Il stiu si eu de mult timp.

A fost o perioada cand ma uitam la clipuri de genu`sad

Dar a trecut.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da