| madycumada a întrebat:

Http://www.youtube.com/watch?v=lY89NfIZcyQ
Ce ziceti, este adevarat?

14 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

E o gluma de prost gust. laughing Daca te-ai uita putin la emblema celor de la CNN si la emblema din video ti-ai da seama imediat.
O zi buna! happy

| βσσblėėŝ a răspuns:

Malaughingeu nu cred cai adevarat da dupa filmuletu ala pare a fii...nici nu mai sth ce sa cred:O:O:O

| βσσblėėŝ a răspuns:

trukajlaughingde 2 banilaughinglaughingsi mosu ala poate canta ca el ff simplulaughingpune melodia pe calculator si face playbacklaughinglaughingrolling on the floor

| R9kitty a răspuns:

Nu prea cred... nu are cum sa fie unul de 51 ani mascat tot timpul, mia ales cu o voce de adolescent. Precis ceva dusman i-a facut asta. Oricum nu sunt o fana a lui. Pa pa!

| Anileda a răspuns:

Nu este.

| daηă a răspuns:

Nu stiu

wow

| andreeamitoi a răspuns:

Nu te ingrijora, sunt doar farse d-ale astora de la OnionNN.
1. Un mos de 51 de ani nu poate nici intr-un milion de ani sa aiba vocea adevaratului Justin Bieber
2. Onion News este un canal ieftin care are numai farse.
3. In urma urmei maniacii au de pierdut.

Tu ce crezi?

Pwp!

| Mary496 a răspuns:

Cum sa fie adevarat? Nu e CNN, e OnionNN(e un site de caterinca).
Onion News e cunoscut pentru prostii din astea(cea mai tare, cea ca Miley C. a murit). Nu tot ce zboara se mananca!

| Mariidc a răspuns:

Nu e adevarat.

| WalterWhite a răspuns:

Cred ca da, a aparut pe CNN care este cea mai buna din SUA daca nu ar fi adevarat sau nu ar avea motive bine intemeiate nu ar fi dat pe post, si ai vazut ca mosu ala canta exact ca el!

| madycumada explică:

Nu sunt fana dar am si mie mi-a trimis cineva acest videoclip si de acest canal chiar nu auzisem.

| ANNAx44 a răspuns:

Nu e

| noname_1116 a răspuns:

Nu cred nimic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred sau cred 50%dar totusi nare cum, sa cante un barbat mai batran chiar asa, ar fi imposibil, nu cred, e o farsa cu siguranta, sper! pentru ca mie imi place Justin Bieber!