| Râmăăă a întrebat:

Http://www.youtube.com/watch?v=m0bt_9Qiznc. Nu ascult in nici un caz acest gen de muzica, dar ascultati si voi... versurile. Atat de adevarate incat ma fac sa plang :(!

Răspuns Câştigător
| Dean1996 a răspuns:

Nici eu nu ascult acest gen de muzica,adica imi place hip hop-ul, dar Guess Who nu imi place.
Melodia asta e foarte adevarata, si chiar imi place. Daca spune adevarul este totul okay.Si videoclipul e reusit
Felicitari Guess Who!

3 răspunsuri:
| Rëndark a răspuns:

Respect Guess Who!

| Analia_6281 a răspuns:

Super tare! Bravo Guess Whoo tine-o tot asa! Bravo!

| Peentusk a răspuns:

Guess who ...mneee.nu e genu meu, dar mirare mel asta imi plc nu stiu, eu ascult numai house si straina. la fel si prietenii mei; nu prea romanisme dar, pana si lor le plc mel asta.am ascultato si imi plc si mie. ma...are dreptate vb lu Andreea.winking