| anonim_4396 a întrebat:

http://www.youtube.com/watch?v=MqapuzkvW4U considerand ca e prima melodie si ca e facuta pe calculator cu un microfon de la casti ce parere aveti?

8 răspunsuri:
| Kido_2144 a răspuns:

Despre voce nu imi pot spune parerea findca este inregistrata de tine, iar versurile nu sunt rele pentru prima melodie. Iti urez bafta, si cel mai bine te duci la un studio si iti inregistrezi macar o melodie sa vezi cum se aude.

| TheOne_6493 a răspuns:

Se aude bine, ai ales bine bitul si versurile sunt ok...
bine continua. take care

| PatryRox a răspuns:

laughing ii foarte draguta laughing, foarte reusita facuta pe calculator cu un microfon laughing, crede-ma ca ii super big grin

| katherine_9164 a răspuns:

Tu vorbeai acolo?laughinglaughing. oricum mie nu imi place.versurile alea sunt stupide.Nu stiu ce parare au altii dar eu ti am zis sincerlaughing

| SereSmile a răspuns:

Destul de buna, rimeaza si asta e bine, muzica din fundal sa se auda mai tare big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Super tar man... e ceva combinat intre rap&hip hop. Cu ce program ai facut-o(remixato). Oricum si versurile misto...
Imi dai te rog funda?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Merge, dar spune-mi si mie ce inseamna "mixtape".

| filaret03 a răspuns:

Nu e prima sunt mai multe