| svartirhimnar a întrebat:

Http://www.youtube.com/watch?v=mz2irxsZKH0
O piesă genială pe care poţi face headbanging de dimineaţă.

57 răspunsuri:
| Vans a răspuns (pentru svartirhimnar):

Hai să ne distrăm şi noi, ce naiba, nu numa ăştia cu Paştele şi populara lor
https://www.youtube.com/watch?v=OIc4VHxU7iM

| svartirhimnar explică (pentru Vans):

Exact. De Paşte se mănâncă beer metal pe pâine.
http://www.youtube.com/watch?v=koYdb-a8EZA

| Vans a răspuns (pentru svartirhimnar):

Eu parcă am chef de black.

https://www.youtube.com/watch?v=e-ZVkESecXk

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru svartirhimnar):

E cu Mr.Adolf,îl caută pe Dumnezo.

| svartirhimnar explică (pentru anonim_4396):

Şi pe Satana cine îl caută? Mr. Stalin?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru svartirhimnar):

Mr.Stalin e deja acolo.
Chiar, oare Stalin ce asculta?
Am auzit că era un mare fan al muzicii clasice.

| Wøodenpints a răspuns:

E oribilă. Ce fel grohăie ăla, nu înţeleg nimic din ce zice...

| svartirhimnar explică (pentru anonim_4396):

Mozart. Sau metal.

| svartirhimnar explică (pentru anonim_4396):

Tu ce crezi că ascultă?

| svartirhimnar explică (pentru Wøodenpints):

Ori eşti ironic, ori nu ştiu ce e cu tine.

| Wøodenpints a răspuns (pentru svartirhimnar):

Kalmah e o trupă de mâna a 14-a...

| Vans a răspuns (pentru svartirhimnar):

Asta...asta mă calmează aşa tare:
https://www.youtube.com/watch?v=73Za2PVVDcI

| svartirhimnar explică (pentru Wøodenpints):

Clar, eşti ironic.

| svartirhimnar explică (pentru Vans):

Pot să adorm pe melodia aia. Are ritmul ăla de început, până să înceapă să cânte.

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Asa mai merge, e melodia mea preferata.devil

Răspuns utilizator avertizat
| OhGodWhy a răspuns:

\m/\m/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi s-a acrit de la atata headbanging pirato, iti recomand sa nu bei niciodata mai mult de 3 pahare de vodka sau bere inainte sa incepi sa dai din cap ca nebuna cum am facut eu de am borat prin toata casa.

| svartirhimnar explică (pentru anonim_4396):

Mă, pirato, da parcă era altfel. Ţii paharu' de vodkă în mână şi faci headbanging, mai iei o gură de vodkă. Acuma stau cu berea lângă mine şi ascult muzică. Dau din cap, da mai uşurel. Am păţit aşa de revelion. Dădeam din cap şi băusem şi ceva şampanie. Am turnat-o în geantă la maică-mea că nu mai puteam s-o beau, că îmi pusesem ca vaca un pahar din ăla plin. Pahar din ăla de suc.şi am băut ca vaca, iar după dă-i cu pastile, ca să nu borăsc.

| svartirhimnar explică (pentru Sodom):

Voi sunteţi trolli, clar.

| svartirhimnar explică (pentru anonim_4396):

Mă, pirato, da parcă era altfel. Ţii paharu' de vodkă în mână şi faci headbanging, mai iei o gură de vodkă. Acuma stau cu berea lângă mine şi ascult muzică. Dau din cap, da mai uşurel. Am păţit aşa de revelion. Dădeam din cap şi băusem şi ceva şampanie. Am turnat-o în geantă la maică-mea că nu mai puteam s-o beau, că îmi pusesem ca vaca un pahar din ăla plin. Pahar din ăla de suc.şi am băut ca vaca, iar după dă-i cu pastile, ca să nu borăsc.laughing

| svartirhimnar explică (pentru Sodom):

Nu, că voi sunteţi trolli.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru svartirhimnar):

Ce vorbişi mă, pirato? Şampania te îmbată mai puţin ca sucu‘ de roşii! Îmi place tehnica ta, tehnică d‘aia de om calculat.

| svartirhimnar explică (pentru anonim_4396):

Nu neapărat, dacă te îmbeţi cu Angelli şi mai bei şi vin, nu chiar.
Eu om calculat? rolling on the floor Pirato, te înşeli!