| Anonim69 a întrebat:

Http://www.youtube.com/watch?v=PkpWX3D1L9E&feature=playe r_embedded#!

vreau o parere sincera=))eu lesin de ras cand o ascult!

Răspuns Câştigător
| DayByDay a răspuns:

Ha ha ce tare e laughing nu o stiam, mersi de video laughing.

7 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Da, asa e! Cad pe jos de ras dar din pacate o voi inchide fiindca am lucruri mai bune de facut.De ex sa ajut lumea pe TPU. :X
O zi buna va doresc! :* >big grin

| Nicolelenaa a răspuns:

Saracele animale. sad

Ce le mai maltrateaza. laughing

| inutsa a răspuns:

laughing))laughing) o aveam in calculator intr-un timp si in momentul in care eram suparata o ascultam.nu stiu cum sa face ca de fiecare data imi fugea pisica laughinglaughing. da interesant.

| bernaaaaa a răspuns:

Da e amuzant laughing dar nu am lesinat de ras (sincer!)

| mrcyoco a răspuns:

Imi aduc aminti cand ii fasam la mata vant cum zbura ca pasarea da pica ca mazarea de pe casa in jos.laughing))

| BeeZsiAtat a răspuns:

RullZ planeta Moldova =]]...

O ador :X :]]

Si acum rad cand o ascult chiar daca e a1000-a oara rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din pacate, cu asta se ocupau multi copii la tara candva.ba mai rau; incaltau mata cu coji de nuca, si o aruncau pe tabla casei sa faca precum mitraliera. dar s-a mai terminat cu astea.fiindca s-au mai rarit si matele.