| anonim_4396 a întrebat:

Http://www.youtube.com/watch?v=qAvWIwipbuU ascultati fetele astea...si nu'i asa ca pussicat dolls nu ar canta mai bine live? :X merita asc;)

8 răspunsuri:
| Lary a răspuns:

Canta super tare.

| albastrel a răspuns:

Super frumos...sunt o groaza de talente care nu au fost descoperite...si o groaza de... care cica sunt cantarete sad...pacat!

| SweetCandy a răspuns:

Dap frumos... p mine m-a fascinat cum a dat tipa din dreapta ochii peste cap la inceputul pieseilaughing... oriqm sunt tarihappy

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Ce voce frumoasa.big grinImi placewinking

| yourfriend_1956 a răspuns:

Nu m-am gandit ca cineva ar putea sa cante asa de bine live. daca vedete ar canta live fara nimic falsificat s-ar goli toata sala. te sperii.nu merita sa fie pe scena! in schimb fetele astea chiar merita.lumii nu-i vina sa creada cand o dita mai vedeta se apuca de cantat live.lumea nu vre sa accepte! sunt atat de orbiti de idolii lor incat nu vad realitatea. o voce frumoasa te incanta mai mult decat un chip frumos... oricum foarte dragut filmul.papa

| Lumy a răspuns:

Ce voce, canta foarte frumos

| kitty_8919 a răspuns:

Canta foarte bine fetele

| SMTHING a răspuns:

Hmmm chiar merita