| anonim_4396 a întrebat:

Http://www.youtube.com/watch?v=RoFXbt2tfbU Va place melodia asta? Nu sunt un mare fan Bieber, dar melodia asta mi se pare cea mai buna melodie a lui. :) Voi ce credeti?

7 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

Nu, e căcat, mai ales ca faggot-ul asta incearca s-o dea in swagereala si cocalareala americana, cum o da Chris Brown, doar ca el le are cat de cat cu swag-u'. Asta-i doar un episod trecator de constipatie. Uite aici melodie buna: http://www.youtube.com/watch?v=tIFFH2mokKc&feature=related

| SwaggieBabee a răspuns (pentru Dumnezău):

Eu nu am spus ca e cea mai buna melodie...Am spus ca e destul de buna pentru el (:. Trebuie sa recunoastem asta... Fata de,, Baby, baby, baby ohhh, baby baby baby noooo'' melodia asta e de 1462916423785674 de ori mai buna.

| Dumnezău a răspuns (pentru SwaggieBabee):

Nicio melodie de-a infamului asta enervant nu poate fi mai buna sau mai proasta.Toate sunt la fel de jalnice.Nu poti sa pui sintagma de melodie buna langa asta. Poate o fi evoluat liric, dar tot penibil ramane.

| SwaggieBabee a răspuns (pentru Dumnezău):

Noh bine.Cum spui tu... Dupa parerea mea, a evoluat chiar foarte mult(;

| Dumnezău a răspuns (pentru SwaggieBabee):

De la nimic la nimic, nu ai cum evolua, nu in muzica cel putin.Inca nu se poate numi cantaret, la ce onomatopee gretoase scoate, e la fel de cretin, daca nu chiar si mai si in abordare si mentalitate, ca acum doi ani.

| Holocaust a răspuns:

Nu.

| NuclearAssault a răspuns:

Oribilă