| YepIsSuspended a întrebat:

Http://www.youtube.com/watch?v=sNHRUOF0j-8
Se zice ca Pixie Lott e noua diva pop; Voua va place?

5 răspunsuri:
| ViVi a răspuns:

Nu are cumlaughing madonna ramane

| emy a răspuns:

Da, si imi place si melodia. E foarte frumoasa.Multumim frumos!

| YepIsSuspended explică:

Dupa*Madonnatongue

Si oricum se va schimba...nu va ramane numai eatongue

| teopinkrose a răspuns:

Ea e draguta, imi place cum canta... dar daca tot vad comentariile cu Madonna, pentru ce se numeste ea Regina Pop-ului? La noi la Bucuresti, mie mi se pare ca a facut senzatia doar pentru ca e in forma; danseaza pentru varsta ei grozav; dar la voce nu are ea cine stie ce minunatie, adica se compara Regina cu Regele(MJ)? Cand a venit ea s-au grabit toti sa spuna "Cel mai tare show din Romania"! Se compara cu al lui MJ? Oricum...
Deci ca sa-ti raspund la intrebare, Pixie Lott mi se pare buna! happy Dar, mai asteptam! laughing

| Artemiss a răspuns:

E super draguta:X