| sebixx a întrebat:

Http://www.youtube.com/watch?v=twqM56f_cVo&feature=playe r_embedded
Parov Stelar - Catgroove
cum se numeste acest dans si cine este tipul, funda!

Răspuns Câştigător
| jump a răspuns:

Dansul nu`i unul specific, e o mixtura din samba, groove, twist si multe faze Michael J.

Parov Stelar(Marcus Fureder)e un austriac ce si-a inceput cariera ca Dj.asta in anii 90. Apoi si-a tras o banda numita "Parov Stelar Band". are sute de compilatii si remixuri cu Buddha Bar si Electro Swing, piese pentru multe spoturi publicitare si show`uri Tv.In mare, e o ditanai vedeta, doar ca nu prea se arata. uite aici o imagine cu el: http://rockinandblogin.com/2010/12/14/escucha-a-parov-stelar/

asculta in continuare...se merita. zi frumoasa