| Anablondyi a întrebat:

Http://www.youtube.com/watch?v=uEX2xlq6A9g sigur melodia asta se numeste close to you? :( pentru ca nu o gaseste la tutoriluri de pian si mi se pare ca nu asa se numeste :(( daca stie cineva adevarul are funDA!

7 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Da asa se numeste
DJ Aligator - Close to You [Classic Version] coperta album [Music Is My Language]

neluL
| neluL a răspuns:

Da asa se numeste :
DJ Aligator - Close to You [Classic Version]

| Christinna a răspuns:

Chiar asa se numeste melodia.

| florrymiha a răspuns:

Da asa se numeste melodia pentru ca o am si eu pe telefon... uite daca vrei sa o descarci: http://fisierulmeu.ro/40DZFE286X17/DJ-Aligator-Close-to-you-mp3.html
sper ca te-am ajutat

| florrymiha a răspuns:

Da asa se numeste melodia pentru ca o am si eu de mult timp pe telefon... uite de unde poti sa o descarci daca vrei http://fisierulmeu.ro/40DZFE286X17/DJ-Aligator-Close-to-you-mp3.html

| MaDyXa a răspuns:

Ba se numeste close to you...

| HoneyR a răspuns:

Melodia se numeste close to you. Cum ai spus si tu :* funda?