| cornel a răspuns:

Mie imi plac toate trei:X

13 răspunsuri:
| cornel a răspuns:

Tie?

| greenish a răspuns:

Black eyed peas big grin

| fluturas a răspuns:

Pussycat dolls si black eyed peaswinking

| Fvn a răspuns:

Uuummm...nici una?

| RфZaημtzα a răspuns:

Pussycat Dolls.:d

| SunShine a răspuns:

Pussycat Dolls mi-au placut din todeauna Sugababes nu-mi place n-am ascultat niciodata si Black Eyed Peas imi place o singura melodie Shut Up

| SorriX a răspuns:

Niciuna de care sa fiu innebunita, ascult mai mult rockhappy

| ~p!$iii~ a răspuns:

Sincer nu imi plc niciuna d ecare sa fiu inebunitahappy Dar cea mai acceptabila trupa e Pussycat Dollshappy

| lauryndacool a răspuns:

The Pussycat Dolls, Black Eyed Peas

| nauneim a răspuns:

Pcd

| Craiovamax a răspuns:

Dintre video-urile ce le-ai postat tu prefer Pussycat Dolls - Buttons, dar ca si trupa imi place mai mult Black Eyed Peas, in special Meet me halfway big grin

| nilak a răspuns:

Sincer mie imi place heavy metal-ul da black Eyed peas mi se pare destul de buna big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toate trei canta frumos dar sa zicem: http://www.youtube.com/watch?v=VCLxJd1d84s