| Muffer a întrebat:

Http://www.youtube.com/watch?v=-vSfmFkik0k
A 2-a mea melodie, sper sa va placa! Vreau sfaturi va rog, unde nu va place daca e draguta sau nu, va rog foarte mult.Si un site daca stiti un as putea sa pun melodia pentru mai multe vizualizari, cu melodii de genu pentru incepatori. Dau fundita la raspunsul asta.

3 răspunsuri:
| Dazzzie a răspuns:

Uouu...
mda. e o inclinatie spre rapp
un gen de muzica pe care il ador
imi place foarte mult melodia.
oare poti sa`mi dai versurile te rog?
te-as ajuta daca as putea. sigh
anyway...
melodia mi se pare genialahappy.
baftaaa!>big grin

| shad00w a răspuns:

Super piesa! Merge direct la status :>
Nu stiu sigur ai putea incerca www.trilulilu.ro www.peteava.ro...
Stii, chiar sunt fericita cand vad ca multi isi incep cariera muzicala prin piese cu versuri din viata reala, nu cu piese de club, care incep, fac o piesa, e cunoscuta si dupa aceea se lasa. Sper sa continui, daca as avea cont youtube as fi un abonat :* mult succes! :*:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place orice gen de muzica. o vreme am fost innebunita dupa hip-hop (il iubesc pe Eminem)...cu toate astea nu ma pricep prea bine la cum ar trebui sa sune o astfel de piesa, dar imi exprim parerea in functie de ce-i place "urechii" mele sa auda.
In piesa ta sunt discrepante intre muzica de fond, pian si interpretarea ta. Ori tu interpretezi mult prea repede, prea brutal... ori alegi o melodie cu fluctuatii muzicale, ceva care sa te faca atent brusc atunci cand se schimba ritmul. La cuvinte nici nu am putut sa fiu prea atenta din cauza ca nu ma puteam concentra din cauza nepotrivirii de ritmuri.
Pian, clasic, sentimental...inteleg, dar poti gasi o melodie mai potrivita. happy
Succes!

P. S. sper sa nu te supere parerea mea, pentru ca parerea unei nepricepute nu conteaza.