| Allecss a întrebat:

Http://www.youtube.com/watch?v=w8Nmr1GMA_g Cum se numeste melodia asta asta imi trebuie urgent :x! funda

Răspuns Câştigător
| SnkVlady a răspuns:

Melodia se numeste "Dancing" sau "Dancing, dancing". Dar nu exista ca mp3, inca. Pe FB-ul ei oficial i`a raspuns cuiva ca o sa lanseze o melodie noua pe 26, luna asta. Probabil atunci. Nu am putut sa-ti raspund prin mesaj privat... Nu m-a lasat TPU laughing Tre' sa scap de statutul de membru junior pentru a o face rolling on the floor Sau, sa aiba utilizatorul caruia ii este adresat mesajul, bifata optiunea "Doresc sa primesc mesaje de la toti utilizatorii TPU" tongue Default este bifat "De la membrii senior" sau ceva de genul.
5 Noiembrie:
"Dani Fbc - Alessia, cum se numeste melodia care are refrenu : i'm dancing dancing dancing to my party party party now step up step up?batting eyelashes
Alessia official - Dancin', o voi lansa in curand :*"
Februarie 4:
"Yo Deea - ‎:* Alessia cand o sa mai lansezi o melodie noua? te pup:*
Alessia official - ‎@Yo Deea in 3 saptamani happy"
Deci banuiesc ca atunci...