| Monikoue a întrebat:

Http://www.youtube.com/watch?v=y_QiEKrTR_g (Avril Lavigne- Complicated)
Hei, ce parere aveti despre asta? L-am invatat singura, fara profesor.
Merci.

4 răspunsuri:
| Bloodlines a răspuns:

Foarte frumos!
Felicitari, si multa bafta in continuare!
Ai talent, profita de el!

| Monikoue explică:

Merci!

| Coco_3708 a răspuns:

Wooooow bravo esti talentata si dupa maini imi dau seama ca nu ai nici o varsta prea mare esti micuta si ma bucur ca te axezi pe muzica buna cum e rockul, uite un sfat asculta guns n roses :*

| oAndreii a răspuns:

E super! Si se vede ca esti Meseriasa`. Daca spui ca ai reusit fara profesor. Continua pentru ca te pricepi.winking