| madycoco a întrebat:

Http://www.youtube.com/watch?v=yCsoxE2YYzs
Va mai amintiti melodia?;;)
P. S. : Ma cheama Dana :d

Răspuns Câştigător
| Bacemi a răspuns:

Cum sa nu. Uita-te la intrebarile mele si ai sa vezi ca am postat si eu un remember Amicii. E super melodia.

Imi plac mult si :

http://www.youtube.com/watch?v=-Hw-tOUsiAA&NR=1

http://www.youtube.com/watch?v=fsiPqh6Kx5Q

Melodiile recomandate de mine chiar ma duc cu gandul la o fata.

7 răspunsuri:
| hamsterx a răspuns:

Da.imi vine mereu sa o cant de la o vreme dar nu stiu dclaughing

| Catalion a răspuns:

A da! Imi amintesc si imi placea tare melodia asta si nu am mai auzit-o de mult. Ce ma mai distram cu prietenii cu muzica lui.
Cantam ceva de genul: "Ea este Dana, colega mea si vreau diseara sa ma f** cu ea!"
OK poate ca la ce m-am referit a parut cam nesimtit dar pe vremea aia era amuzant acest lucru. Sunt curios totusi care mai e viata acelui baiat in ziua de azi.

| Ana_6509 a răspuns:

Copilareasca si draguta. E genul de melodie ale carei versuri iti raman in minte si iti vine sa le canti din cand in cand, chiar si sub dustongue.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place melodia fite laughing.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci stiu melodia cu versurile schimabte.
Deci partea asta o cantau nite baieti pe strada.
" Ea este dana colega mea | Si vreau in seara asta | Sa... "
Doar ca la ei e Ea este dana colega mea | Si vreau in seara asta | Sa ii rup p... straight face lool straight face.

| nosferatu a răspuns:

Cum sa nu galatean de-al meu asta a fost in liceu cu soramea la lmk. ce mai cantam piesa asta aveam vreo 9 anihappy

| m6r1u5 a răspuns:

Eerau copii...