| DamitaJo a întrebat:

Http://www.youtube.com/watch?v=YYPZv-1bW_E
Ce parere aveti? Sincer... mie mi-este dor de acea Lady Gaga :(, a facut niste melodii frumoase, acum ii baga pe toti in sperieti cu garderoba ei tipatoare

Răspuns Câştigător
| Tokha a răspuns:

Da, nu va mai fi acea Lady Gaga cu replica ei frumoasa Cherry Cherry Boom Boom, daca nu isi baga mintile in cap. Speechless si So happy I could die sunt frumoase amandoua, pacat ca nu va mai fi la fel Gaga sad. O zi buna.

7 răspunsuri:
| mmary a răspuns:

A fost este si va fi maaareeee:X un sfat cauta pe secretele lui lovendal si scrie acolo lady gaga sa vezi ce scriu despre eastraight face imi zici ce parere ai... I don't want to see

| stiiix a răspuns:

Genul acelea de piese ii puneau intr-adevar vocea in evidenta, pentru ca are o voce foarte puternica. happy
Acum nu mai impresioneaza decat prin partea ei scandaloasa si nu cea profesionala si cariera artisitica.

| qMisaki a răspuns:

Dadaddadad

| ZeDe a răspuns:

E tare... cea mai frumoasa melodie dupa parerea mea...lady gaga a devenit o comerciala in ultima vreme si are o tinuta blahhh.

| DrMeow a răspuns:

Are niste melodii bestialeeeeeeeeeee :X:X:X I love GaGa

| Maddu a răspuns:

E ok. Da si mie mi-e dor chiar incepuse sa'mi placa lady gaga. la inceput poker face big grinSh acum. termina cu videoclipuri de neimaginatsad

| DamitaJo explică:

Da, erau frumoase acele vremuri.cineva care ma intelege. Mie sincer nu imi place Bad Romance si Alejandro, ci mai degraba Speechless si So happy I could die, nu va mai fi acea Lady Gaga daca cineva nu ii reaminteste ce e aia muzica adevarata, sau daca nu ii baga cineva mintile in cap. O zi buna