| IncompleteLullaby a întrebat:

Http://www.youtube.com/watch?v=Z6ekBlUewbY&feature=relmf u Hey guys, imi spuneti si mie daca stiti cumva cum se numeste melodia cu care incepe acest videoclip? Si daca imi puteti spune si pe ce data este nascut Josh (solistul) va roog. Multu.:*

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Melodia este de fapt un remix suprapus peste o altă melodie a lor:

Modestep - To The Stars

http://www.youtube.com/watch?v=-qpUChC6iU4&feature=related

Despre John Friend nu sunt publicate prea multe informaţii.

| IncompleteLullaby explică (pentru anonim_4396):

Stiu asta insa la incepututl videoclipului pe care l-am trimis deci cum incepe video-ul este ceva un mix cu viori. exact cum incepe video-ul