| anonim_4396 a întrebat:

Http://www.youtube.com/watch?v=z6RVGis_wZk

Cum poate să aibă prostia asta atâtea vizionări?

Răspuns Câştigător
| FearOfTheDark a răspuns:

Unii care au lasat comentarii pe youtube nici nu au fost in stare sa lege 2 cuvinte.
...Si asa prostia asta are 6, 538, 985 de vizualizari.

| KristalPop a răspuns (pentru FearOfTheDark):

Cum pot unii să numească asta muzică...

21 răspunsuri:
| HeiligKreuzAchtAcht a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=sS76eS34Y0c
N-o mai gasesc pe aia de 160 de milioane...

| CautNume a răspuns:

Multi sunt cei ce asculta jeguri, nu muzica.

| RockNbeer a răspuns:

Si cu ajutorul tau a mai scos cateva in plus.
Poti lupta impotriva prostiei umane doar prin 2 moduri, violent sau indiferent.
Prima este mai eficienta si placuta, a-2-a este mai naspa dar nu risti sa patesti nimic.

| BubuLina999 a răspuns:

Prostie prostie. dar hai sa ti zic realitatea. fara muzica de acest gen nu cred ca poate fi petrecere. sunt unele pers care nu asculta acest gen, dar daca e o melodie de genul si e cu cativa prieten si se indeamna la dans, nu o mai recunosti.

poate ti se pare aiurea melodia, dar lumea asculta.

poate nu e cea mai grozava melodie din lume dar are ritm, e dansabila si face atmosfera.

| KristalPop a răspuns (pentru BubuLina999):

Există multe alte genuri muzicale mult mai ritmate decât ăştia.

| BubuLina999 a răspuns (pentru KristalPop):

Da, poate ca da. nu sunt fana, dar eu iti spun ce am vazut cu ochii mei.

| BubuLina999 a răspuns:

Dansez pe melodii de genul asta ...cand e cazul. nu am dc sa ma rusinez ca asta e lumea. imi place sa ma distrez pe toate genurile

| FearOfTheDark a răspuns (pentru BubuLina999):

Mai sincer si eu cand ma duc la nunti cu familia dansez pe melodii de genul ca sa fac atmosfera si sa ma integrez printre tinerii de acolo si asta nu inseamna ca ascult manele doar ma distrez.Nu vreau sa ma creada aia incuiata.

| BubuLina999 a răspuns (pentru FearOfTheDark):

Da ...asa e normal sa te distrezi nu sa stai deoparte doar din cauza muzicii.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Culmea e că mai mult își flutură bucile decât grăsimea de pe burtă.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pe mine a inceput sa nu ma mai mire! La cati analafabeti erau acolo incep sa cred ca ar putea sa isi formeze un popor de inculti.Inainte viata depindea de inteligenta dar acum orice tampit poate trece neobservat de destin.Si asa numarul celor care nu gandesc se accentueaza.

| fadnox a răspuns:

Cum?
in primul rand sunt multi, prea multi, care asculta asa ceva; apoi ne mai uitaram si noi sa vedem despre ce e vorba; una peste alta uite cum se strang ataaaatea vizionari

| KristalPop a răspuns (pentru fadnox):

Ce vrei, mă?
Eu ascult manele, încurajez genul.

| fadnox a răspuns (pentru KristalPop):

A...

| товарищ a răspuns:

Soarta. Iti recomand ceva frumos, dubstep http://www.youtube.com/watch?v=PR_u9rvFKzE

| FloRyX002 a răspuns:

Ce ma? asta e muzica? doamne ce lume tampita ai creat!tongue

| HappyGirl4 a răspuns:

Ce mai melodie

| DARKHAWK a răspuns:

C***tul asta nu se poate numi muzica.Asta o asculta doar jegosii aia care nu stiu nici sa scrie nici sa citeasca si se pare ca sunt multi.

| PERVERTJELLYFISH a răspuns:

Prostia nu are limite...acesti oameni nu ar merita sa guste nici macar secretia vaginala a bunicii...