| ZaKid a întrebat:

Http://www.youtube.com/watch?v=zFG-GZGMKds
Stie cineva cum se numeste melodia de la 9:32?
Stiam giugiuca, dar nu stiu remixul... Un Link mi-ar fi de folos :D

7 răspunsuri:
| smile1 a răspuns:

Nu ma ady dar nu am fost atenta ca vrea de la minutul 9:32 ca am dat click direct pe linckn si daca ai fi fost atent era si melodia asta acolo. dar am pus apoi mellodia buna big grin. oricum scuze :*

| smile1 a răspuns:

Funda?big grin

| ZaKid explică:

@ iusty
Tu nu auzi ce melodie este la minutul 9 si secunda 32 din videolipul pe care ti l-am lasat mai sus?
Ti se pare ca melodiile pe care mi le-ai dat seamana cu aia?

| ZaKid explică:

Totusi cunosti remixul?
Poti sa dai si tu acolo un linkuletz?