| OoOlivia a întrebat:

Https://www.youtube.com/watch?v=Fn3tyUBFsAE
Cover "O stea" - Livia.Ce parere aveti?:*

4 răspunsuri:
| FlyJack a răspuns:

Daca tu cantai, esti talentata, ai voce. Faci lectii de canto? Chiar imi place. Dar mai razuieste putin vocea la sunete inalte, in rest este ok. Aproape ca originalulwinking Numai ca tu esti fata laughing
Iar daca nu esti tu, spune-i "felicitari" (micei canterete) din partea meawinking

| OoOlivia explică (pentru FlyJack):

Eu sunthappy nu am niciun interes sa promovez pe altcinevahappy multumec, o sa incerc sa si filmez data viitoare sa nu mai existe dubii:*Nu fac lectii de canto.

| FlyJack a răspuns (pentru OoOlivia):

Ar trebui sa faciwinking

| FlyJack a răspuns (pentru OoOlivia):

O sa te ajute mult daca faciwinking Crede-ma, ai talent.