| AnimalPrint a întrebat:

HY! Am asculat recent o melodie hip-hop romaneasca. Era mi se pare un artist gen nane, vescan etc ...si nu mai stiu chiar nici un vers dar stiu ca in melodie de cateva ori dadea impresia ca se termina thinking adica facea o "pauza".
Chiar nu mai stiuuu laughing. Stiti careva ce mel poate fi? FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Kidd a răspuns:

Hmm :-? ASta? : http://www.youtube.com/watch?v=z_rIvIx2JxQ

4 răspunsuri:
| badnews a răspuns:

Poti sa cauti in arhiva la site-urile pe care ai intrat si o sa gasesti acolo

| badnews a răspuns:

Scuze, nu stiu de ce am avut impresia ca ai scris ca ai ascultat-o pe youtube

| devilll a răspuns:

Http://www.youtube.com/......ttp?/watch
incearca vezi daca i asta

| AnimalPrint explică:

Nu este. sad Imi pare rau