| ✿puffa✿ a întrebat:

Ia sa va pun sa alegeti intre aceste melodii:
Lady Gaga cu Telephone
Mika-We are golden
Rihanna-te amo
Miley cyrus-Robot
si ultimaa...:
Inna-sun is up

personal aleg Lady gagawinkingdar sa nu raspundeti pentru fundita, ...raspundeti sincerpuppy dog eyes

11 răspunsuri:
| thegreatgatsby a răspuns:

Mika

| thegreatgatsby a răspuns:

Mika !

| SuperMagicSmile a răspuns:

MIKA-We Are Golden...pe departe

| Christina a răspuns:

Lady Gaga-Telephone. O ador pe Gaga love struck dar si melodia Rihannei e frumoasa love struck

| dyna_1486 a răspuns:

Imi place si rihanna dar si mica, totusi aleg mica-we are goldentongue

| madalinutza a răspuns:

Buna searabig grin
pai imi place foarte mult Lady GaGa pentru ca are propriul ei stil, si are o voce foarte bunahappy
si videoclipul telephone este foarte reusit; x
si imi place foarte mult si inna-sun is up; x
nu pot sa aleg.imi plac mult aman2happy

| Andreea_3007 a răspuns:

Mika-We are golden

| eueuLoveMiley:X a răspuns:

1miley cyrus robot
2 lady gaga
3ina
4 rihanna
5mika

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place foarte mult Lady Gaga,dar nu si melodia oferita de tine.Topul preferatelor mele:Miley Cyrus,Lady Gaga...Aleg Robot,pentru ca e o piesa foarte faina,dar si pentru ca e a lui Miley!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place foarte mult Lady Gaga, dar nu si melodia oferita de tine.Topul preferatelor mele:Miley Cyrus, Lady Gaga...Aleg Robot, pentru ca e o piesa foarte faina, dar si pentru ca e a lui Miley!

| diddu a răspuns:

Imi place si stilul lui lady gaga, mai ales nonconformismul ei, dar din lista de mai sus prefer Mika-We are golden... j tot de la mica recomand good gone girl