| MalinaH a întrebat:

Ieri, cand am fost la Real am auzit la radio o melodie si ea ceva cu,, I miss you, I miss you,,, si vocea semana cu cea a lui Hayley Williams de la Paramore.Nu era o melodie de club.Cum se numeste? Si nu cred ca era o melodie romaneasca si vocea era a unei fete(nu e hannah montana-i miss you).

3 răspunsuri:
| oVeveritzaDulcexD a răspuns:

Adela Popescu-i miss you
http://www.youtube.com/watch?v=2b0V6uVfFDI
Aceasta e? Sper sa te fi ajutat :-h

| Brunetzika18 a răspuns:

Pai nh incearca-le pe astea 2 :basshunter-i miss you sau ameerah-sound of missing you... pote nu-s astea dar totusi incearca.paa daca este vreuna vr fundita