| Anonim_4683 a întrebat:

Imi cer scuze ca repet intrebarea dar nu inteleg o data ce a fost aprobata de ce imi spune dupa 5 min ca a fost refuzata? unde a fost filmat videoclipul don`t say it`s over?

Răspuns Câştigător
| dsada a răspuns:

Filmarile videoclipului s-au desfasurat la sfarsitul lunii trecute in insula Creta si au tinut trei zile. Alex a fost insotit de logodnica sa Ana, de bunul sau prieten Smiley si de dansatorii sai. Regizorul videoclipului a fost de data asta Tom Boxer (desi m-as fi asteptat sa lucreze tot cu Iulian Moga, ca pana acum). funda?

5 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=NZ_mguemPio-->making of-ul
cauta si pe site-ul lui oficial
scrie pe google alex velea! :)

| ilovemusic a răspuns:

Pe insula Creta din ce-mi aduc aminte.big grin (a spus la tv)

| Anonim_4683 explică:

Ma enerveaza site asta la maxim! Vad ca am primit un raspuns dar nu pot sa il citesc...

| SuPrAdOzAdEvisE_3788 a răspuns:

Videoclipul a fost filmat in Creta big grin

| marsat a răspuns:

Clipul a fost filmat in insula Creta la sfarsitul lunii trecute timp de 3 zile. Alex a fost insotit de catre logodnica lui Ana si prietenul lui Smiley. Clipul a fost facut in regia lui Tom Boxer si asteptam sa vedem cat succes va avea. Este cel de-al doilea single de pe albumul "Secret, discret" conceput in totalitate de HaHaHa Production.
http://www.salutmagazin.com/2010/04/alex-dont-say-its-over/