| dadany11 a întrebat:

Imi da si mie o porecla ca pe mine ma cheama Daria deci aveti idei? cine imi raspunde primul ii voi VOTA!

2 răspunsuri:
| NoMusicNoLife a răspuns:

Dary, Dariutza, Daritza, Aria, Dariana, Daia, Daiax, Daiana, Deriutz, Dariuk,Derry,Daryuka,Darra

oricum mie imi place numele Daria si nu cred ca are nevoie de o porecla big grin

pupici :* xoxo

| InoKo a răspuns:

Da.si mie mi place numele Daria, e unul din numele mele preferate.Eu iti propun "Dasha" daca iti place sau "Dartzy" sau "Daiara" sau "Diara"!