| MileyS a întrebat:

Imi da-ti si mie linkuri cu melodii din Twilight Eclipse? Este o melodie cantata la pian in Twilight Eclipse si imi place mult!

2 răspunsuri:
| Raluu a răspuns:

Da Geo. Melodia se numeste River flows in you. Acesta e linkul unde o poti asculta http://www.youtube.com/watch?v=rhN7SG-H-3k. Sper ca ti-am fost de folos. Te pup

| Raluu a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=jCSe66pWNmc&feature=related imi mai place si melodia asta Yiruma - Kiss The Rain nu eram sigura daca te referi la prima sau la asta:) sper ca iti sunt de folos:)