| adelina223 a întrebat:

Imi doresc foarte mult sa cant... daca lala band nu ar fi fost nu cred ca as mai avea visul acesta. am incercat sa gasesc castinguri... dar nu gasesc cine stie un casting? sau cum as putea gasi?, multumesc

10 răspunsuri:
| Polaris a răspuns:

Lala Band mi-a schimbat viața. Dacă Lala Band nu ar fi fost, nu aș fi înflorit la fel ca acum, ca un fluture-floare-cămilă-leucemie. Aș fi ofilit, ca un fluture-floare-cămilă-leucemie la lumina lui Venus. Mulțumesc, Gandhi. Shalom.

Care era întrebarea?

| CautNume a răspuns:

Deja nu mai e de glumit cu Lala Band.Afecteaza grav neuronii celor care-i asulta (si asa n-aveau prea multi neuroni).

| BeyondTheDarkSun a răspuns:

Gaseste mai bine un pix si o foaie, si scrie de 500 de ori (prea putin, dar astazi sunt mai indulgent) "Lala Band e cel mai mare jeg existent".

| Vans a răspuns:

Lalabăbend distruge oameni care deja erau fără speranţă.

| KristalPop a răspuns:

Ce să spun... Dacă Laba Band nu ar fi fost n-aş fi avut pe clipurile cui pe YouTube să jignesc. Eşti nemaipomenit de inteligent dacă o trupă mediocră precum Lala Band a reuşit să-ţi influenţeze cariera.

| svartirhimnar a răspuns:

Hai mă, da chiar aşa? Fără Lala Fleaşcă nu ar mai fi existat visul ăsta? Da' ce, te hrănesc ăia cu note muzicale sau cum?

| HermioneLove a răspuns:

Buna! Si eu sunt o foarte mare fana LaLa Band.Si nu ii baga in seama pe toti penibilii care nu au ce face doar sa insulte niste talente adevarate! Momentan, scuze, dar nu stiu vreun casting sad Dar cu siguranta vor fi deci..stai cu ochii-n-patru! Succes! kiss

| BrokenArrow a răspuns (pentru HermioneLove):

"talente adevarate"? raised eyebrows
Penibili? Deci sa inteleg ca daca nu-ti place Lala Band si spui asta...esti penibil?

| HermioneLove a răspuns (pentru BrokenArrow):

Si voi cei care nu va place LaLa Band ii insultati pe fanii LaLa Band si spuneti ca suntem nu stiu cum.Nu ma refeream la cei carora nu le place si atat dar cei care injura...straight face

| HermioneLove a răspuns (pentru BrokenArrow):

Si apropo intrebarea nu era daca iti place sau nu LaLa Band era daca stim vreun casting de muzica/actorie caci ea are acest vis de la LaLa Band.Problem? happy