| inconscient a întrebat:

Imi place mult muzica trista, lenta, care ajunge in inima si nu mai iese!winking
Exemple?
Vreau mai multe, sa ascult toata ziua!
Funda dau pentru cele mai frumoase, nu va chinuiti sa scireti 20!
As prefera maxim 10 de persoana, ca sa le pot asculta mai bine!

Răspuns Câştigător
| inconscient explică (pentru Holocaust):

Multumesc mult! Nu le-am auzit niciodata, dar sunt superbe!winking
Totusi, mai astept putin cu funda, fiindca la alte intrebari m-am cam grabit...big grin
Merci mult! Cred ca vei primi funda, in ciuda...13-lui! laughing

15 răspunsuri:
| FadetoBlack a răspuns:

Ascult doom metal
My Dying Bride
Draconian
Anathema
November Dooms
Şi ascultă
Metallica - Fade To black
Nothing Else Matters
BLS - In this river
Rust
Mi-e lene să mă mai gândesc.

| inconscient explică (pentru FadetoBlack):

laughing Merci, oricum!

| FadetoBlack a răspuns (pentru inconscient):

Să trăieşti, Oricum ştiu că şi ţie ţi-e lene să cauţi melodii de la formaţiile care ţi le-am dat big grin

| inconscient explică (pentru FadetoBlack):

Si de unde stii, ma rog? Daca am pus intrebarea, am asteptat raspunsurile si le-am citit! Daca nu imi place rock-ul, nu imi place si punct! big grin

| LikeARollingStone a răspuns:

Rihanna-cry
-unfaithful
-p.s
cascada-every time we touch(slow)
christina perry a thousand years
tongue

| TheDifference a răspuns:

The band perry - if i die young
k-ci & jojo - all my life
bruno mars- when i was your man
mary j blidge - without you
chris brown - with you
racla - 2 in 1
trey songz - heart atack
vescan - alb negru
savage garden - truly madly deply
blue - sorry seems to be the hardest word
reamonn - tonight
gwen stefani - 4 in the morning

| NoLiesJustLove a răspuns:

Evanescence-my immortal,aron adrian-plange o chitara,dj aligator-close to you,celia-povestea mea,almost lover, if i die young, Cristina si Vlad-cine esti, lady antelbellum-need you now, just a kiss astea 2 sunt cele mai frumoase

| inconscient explică (pentru NoLiesJustLove):

Le stiu si le iubesc, mai ales close to you si my immortal, desi mai frumoasa e heloo, tot evanescence!

| AjLee a răspuns:

Taylor Swist- Safe and Sound
mandy more only hope
celine dion because you love
me
kiss-Because i'm a girl
Michael Jackson - You Are Not Alone
Michael Jackson - We Are The World
Celine Dion - I'm Your Angel
Celine Dion - If Thats What It Takes
Evanescence-My Immortal

| inconscient explică (pentru AjLee):

Nu sunt fana Michael Jackson, nici Celine Dion dar mi-au placut melodiile!
Only hope e superba, o stiam!

| Bordey_valy_1969 a răspuns:

Arash feat helena broken angel
adele skyfall
adele somone like you
justi timberlake suit and tie
free deejays mi ritmo
funda?