| motanelu8664354766565e56356653636 a întrebat:

Imi place muzica vreau sa ajung cintaret,am voce, ador muzica, am doar 11 ani, vreau sa ajung cintaret ce sa fac? ajutati-ma va rog!

5 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Cred ca ar trebui sa intrebi profesorul de muzica ce parere are.

| Adeeeeeee a răspuns:

Du-te la concursuri de talentewinking

| BubbleWhitee a răspuns:

Pai revista Bravo cauta talente! Intra pe facebook, cauta www.bravo.net si uita-te la coperta paginii! Vei vedea detalii. Daca nu, te sfatuiesc sa mergi la Romanii au talent, vocea romaniei, next star...sunt foarte multe emisiuni care promoveaza noi talente! Succes

| Azurry a răspuns:

Poţi să faci canto.

| DanielaMf a răspuns:

Sa-ti urmezi visul,sa vorbesti cu parintii tai, despre acest vis al tau, si sa le explici ca daca vor fi de acord, visul tau e ca si realizat, daca chiar ai voce cum zici. Funda?happy