| Herr a întrebat:

Imi poate da si mie cineva liricul la melodia Bishop Lamont - Welcome To Havoc? Am cautat pe net, si nu am gasit nimic.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=9qjuV9tUk3s aici gasesti melodia sper ca ti-am fost de folos... fundita?:D

3 răspunsuri:
| Bl0w a răspuns:

Google...asa mi-ai raspuns si tu mie, nu stiu dc ai comentat aiurea la mine ca vad ca si tu cauti aici ce poti gasi pe google.Ma rog, mai intai trebuie sa cauti

| Herr explică:

@anonim
In primul rand nu esti utilizator, in al doilea rand am cerut liricul, adica versurile, ca sa intelegi.

| Herr explică:

Nimeni?