| funxhouse a întrebat:

Imi puteti da o lista (mai lunga de preferat) cu melodii faine care se pot canta la chitara acustica? Si daca se poate sa puna si vocea in valoare happy

Multumesc anticipat happy

2 răspunsuri:
| theX a răspuns:

Sunt extrem de multe melodii care se pot canta la chitara acustica laughing. Depinde ce gen preferi. Folk? Si... in romana? sau in engleza? Sau in alte limbi?laughing Detalii, te rog.winking

| LastChance a răspuns:

Cauta pe youtube 30 seconds to mars live si gasesti multe melodii cantate la chitara acustica si da, iti pun si vocea in valoarebig grin