| CarmenAndrada a întrebat:

Imi puteti da si mie va rog exemple de cantareti de rapp? Nu neaparat din Romania. si din afara... Funda happy. la cel care imi da cele mai multe exemple

Răspuns Câştigător
| zmeurica90 a răspuns:

Romania:Maximilian, Puya, Grasu XXL, Sisu, B.U.G. Mafia, GuessWho, Nimeni Altu', Aforic, Spike, Bitza, Parazitii, Codu' Penal, Cheloo.
International: Tinie Tempah, Nelly, Travie McCoy, Flo Rida, Dizzee Rascal, B.O.B., Cypress Hill, Nicki Minaj, Kid Cudi, Ja Rule, Lil' Mamma, Shane Sparks, Gym Class Heroes, Snoop Dogg, Xzibit, Eminem, 50 Cent, Madcon, Ne-Yo, Cee Lo Green, Pitbull, Just Jack, Kevin Rudolf, Samantha Ronson, Ludacris, 50 Cent, Busta Rhymes, Lil' Wayne, Jamie Foxx, Outlandish, Sean Kingston, The Black Eyed Peas, Frankie J, Chris Brown, Jeremih. funditapuppy dog eyes?

3 răspunsuri:
| Metalll a răspuns:

Fort minor - Remember the name singura melodie rapp care imi place
http://www.youtube.com/watch?v=WcdndDmjcog&feature=related

| Rebeca_5235 a răspuns:

Mie imi plac mult
EMINEM (rapper in adevaratul sens al cuvantului)
50 cent
2pac(RIP)
Dr Dre
Vescan
Bullet
snoop dogg
Lil Wayne
Xzibit
Will I.M(Black eyed peas)
Miss Eliot
Parazitii
Nimeni Altu'
Dmx
si multi multi altii

| zornokankid a răspuns:

Ghues hu, 5cent, eminem lyl wayne.