| thisissolawl a întrebat:

Imi puteti spune exact de ce a murit Static Major? fundita

Răspuns Câştigător
| DiDi a răspuns:

Statistica arata ca a murit la varsta de 33 de ani pe 25 februarie 2008, in orasul sau natal din Louisville, Kentucky. Cauza decesului a fost declarata initial ca fiind din cauza unor complicatii de la o procedura medicala efectuata la Spitalul de Est baptiste din Louisville, Kentucky. S-a ajuns la concluzia ca marele cantaret american si compozitor a murit din cauza unui anevrism celebral.

Gasesti mai multe detalii aici:
http://en.wikipedia.org/wiki/Static_Major

1 răspuns:
| Mefisto23 a răspuns:

A avut un anevrism cerebral si a murit in operatie, din cauza unor complicatii.