| pinkangel a întrebat:

Imi puteti spune niste melodii gen adda... justUs. genul asta? pentru ca imi plac dar nu stiu foarte multe melodii de a le lor... si daca stiti si alti catereti de genu asta...

Răspuns Câştigător
| dyna_1486 a răspuns:

Bunahappy.pai ar fi mecena.teasta...chriss.andore.ad litteram.veritasaga.vescan.tazy...dudah.rimmer.bullet...acustic si expresiv.si mai sunt. m rog... sper ca o sa iti placa. mie imi plac ff mult:*

4 răspunsuri:
| ScumpikAlyssa a răspuns:

Veritasaga,andore,lil shean,testa,anonim,arssura, bullet, mecena, sper ca o sa-ti placa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu nu stimbig grin

| Adalutza a răspuns:

Anonim- o fata speciala. asta este preferata mea.:X:X

| pisikmik2244 a răspuns:

Justus-te tin aproape, zambet de toamna, vei ramane a mea, nu regret nimic, niste trecatori, doi copii, cand aveam probleme, si pe urma regreti, hai zabeste cu mine, un nou inceput, vreau sa te gasesc, confidential, imi pare rau
sper sa te ajute eu ascult mereu justus:*