| Xvbrunetsika a întrebat:

Îmi puteți spune niste versuri bune de rap? Creat de voi.nu contează despre ce e versurile

1 răspuns:
| LPCTSTR a răspuns:

"nu contează despre ce e versurile", despre ce e versurile conteaza cand ele sunt*.
Cine stie, poate faci o melodie dedicata corectarii agramatilor. Nu stii ca orice muzician trebuie sa stie limba inainte sa inceapa sa se lalaie pe ea? Bine, asta daca vrei sa faci o lalaiala calitativa ca sa n-o asculte numai "veriku" ala de pe islaz cand isi etaleaza tractoru' in fata semenilor.