| Adiadiadiadiadiadi a întrebat:

Imi puteti spune si mie ceva melodii care ma ajuta sa imi revin...
sunt la pamant dupa o despartire si vreau sa ascult ceva melodii care sa ma ajute sa imi revin
Multumesc

4 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Asculta fratele meu Beyonce - Halo. Cea mai frumoasa melodie din istorie. Alte sugestii: Europe - The Final Countdown, Bon Jovi - It's my life sau poate, mai potrivita pentru tine in momentu' asta: Scorpions - Wind of change. Toate cele bune, nu mai fii suparat, mai gasesti tu fete.

| JustinDaniel a răspuns:

Rock'ul e cel mai bun pentru ca pe mine ma motiveaza! Orice ar fi nu renunta! Ca oricum o sa iti gasesti iubita cea adevarata!

| Adiadiadiadiadiadi explică:

Imi trimiti te rog niste linkuri?
Multumesc.