| Khaterine a întrebat:

Imi puteti spune toate albumele si toate muzicile de la formatia de k-pop NU'EST?

Răspuns Câştigător
| xxdrgn a răspuns:

Buna!^^
Nu "muzicile" ci "melodiile". big grin
Primul lor album este intitulat "Face". A fost lansat in 14 Martie 2012, aceasta data fiind si data in care au debutat. Albumul contine un INTRO intitulat "NU, Establish, Style, Tempo" si doua melodii: "Face" si "I'm Sorry".
Dupa aproximativ 4 luni, adica pe data de 11 Iulie, NU'EST au avut un comeback! Noul album se numeste "Action" iar melodiile de pe el sunt: "Action", "Not Over You", "Sandy" si "Happy Birthday".
Atat deocamdata, din moment ce sunt o formatie proaspat debutanta. Eu personal astept cu nerabdare urmatoarele lor albume, ii ador. ♥