| RockaruL a întrebat:

Imi puteti spune va rog cum ii cheama pe toti membri trupei Slipknot?

Răspuns Câştigător
| FucktheSystem a răspuns:

Nu lua in seama raspunsul de mai sus ca nici eu habar nu am ce am scris, oricum raspunsul este :
Sid Wilson, Joey Jordison, Paul Gray, Chris Fehn, Jim Root, Craig Jones, Shawn Crahan, Mick Thomson şi Corey Taylor

3 răspunsuri:
| FucktheSystem a răspuns:

Sid Wilson, Joey Jordison, Paul, Jim Root, Chris, Craig Jones, Shawn Crahan, Sid Wilson, Joey Jordison, Paul Gray, Chris Fehn, Jim Root, Craig Jones, Shawn Crahan, Mick Thomson şi Corey Taylor, Mick Thomson.

| onasis1961 a răspuns:

Slipknot este o trupă americană de heavy metal din Des Moines, Iowa care pana in prezent a reusit sa vanda aproape 15 milioane de albume in intreaga lume. Trupa este formată din nouă membri, aceştia fiind: Sid Wilson, Joey Jordison, Paul Gray, Chris Fehn, Jim Root, Craig Jones, Shawn Crahan, Mick Thomson şi Corey Taylor. Line-up-ul trupei a rămas neschimbat din anul 1999. Fiecare membru al trupei poartă câte o mască unică.

Slipknot s-a format in anul 1995, iar, după mai multe schimbări de line-up a urmat albumul independent Mate. Feed. Kill. Repeat. în anul 1996. Primul lor album de studio: Slipknot a fost lansat in anul 1999 şi a fost urmat de alte două: Iowa în 2001 şi Vol. 3: (The Subliminal Verses) în 2004. În 25 august, 2008, trupa s-a reunit şi a lansat al patrulea album de studio: All Hope Is Gone, care a debutat pe primul loc într-un proiect numit "Billboard 200".

Basistul trupei (Paul Gray) a fost găsit mort într-o cameră de hotel pe 25 mai 2010.

| Corina a răspuns:

Slipknot este o trupă americană de heavy metal din Des Moines, Iowa care pana in prezent a reusit sa vanda aproape 15 milioane de albume in intreaga lume. Trupa este formată din nouă membri, aceştia fiind: Sid Wilson, Joey Jordison, Paul Gray, Chris Fehn, Jim Root, Craig Jones, Shawn Crahan, Mick Thomson şi Corey Taylor. Line-up-ul trupei a rămas neschimbat din anul 1999. Fiecare membru al trupei poartă câte o mască unică.
Slipknot s-a format in anul 1995, iar, după mai multe schimbări de line-up a urmat albumul independent Mate. Feed. Kill. Repeat. în anul 1996. Primul lor album de studio: Slipknot a fost lansat in anul 1999 şi a fost urmat de alte două: Iowa în 2001 şi Vol. 3: (The Subliminal Verses) în 2004. În 25 august, 2008, trupa s-a reunit şi a lansat al patrulea album de studio: All Hope Is Gone, care a debutat pe primul loc într-un proiect numit "Billboard 200".
Basistul trupei (Paul Gray) a fost găsit mort într-o cameră de hotel pe 25 mai 2010.