| Asdffd a întrebat:

Imi spune si mie cineva cum se numeste melodie aia de la disney?
Cu "ziua lu` sonny"?
Dau funditSa!

10 răspunsuri:
| avaalexandra a răspuns:

Demi lovato-so far so great

| Asdffd explică:

@frumushikalexutza nu mel aia...melodia de la reclama...aia cu "ziua lu` sonny" canta thinking nu stiu un baiat lol

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E probabil tony

| mymy a răspuns:

Demi lovato - so far so great il poti vedea aici http://www.youtube.com/watch?v=C7qgQ7hwQ3E
si o poti descarca de aici
http://www.musicmall.ro/......22%29.html
si dai la download
mullt noroc!

| Asdffd explică:

@mymy nu aste e malodia...ati vazut reclama disney? in care zicea ca sonny va avea o zii in care toate episoadele va fi ea cum a fost si cu selena? aia o vreau!

| TheToxicNightmare a răspuns:

Cu siguranta e So far so great.

| Asdffd explică:

Dcii suntetzii grei de cap straight facenu mel so far so great melodia aceea din reclama cu sonny, cand va prezenta episoade cu ea, cand un barbat cevathinking mie mi se parea vocea lu` donald duck, era ceva, got me bell, nu imi mai amintesc frustrated

| :*DyYa:*LoOl:* a răspuns:

Stiu despre ce melodie vorbesti
aceea in care spune ca ii vor da lui sonny accesoriul perfect : sambata lui sonny
despre asta e vorba?
nu stiu nici eu cryingcryingcryingcryingcrying

| mymy a răspuns:

Da stiu care dar nu e de la disney nu stiu cum se numeste scuze am auzit-o

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este cantata de NINA SIMONE Ain-t got no-I got life asta e spr sa iti placa fundita?